O nas

 

Neo Villa Sp. z o.o. powstała w efekcie wieloletniego doświadczenia zdobytego poprzez działalność na rynku nieruchomości Jarosława Rybarczyka i Agnieszki Rybarczyk Werbowskiej, którzy prowadzą rodzinne biuro HMR Biuro Doradztwa i Pośrednictwa Majątkowego s.c. działające na rynku od 1986 roku.

Oboje zajmują się doradztwem i pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. W tym czasie współpracowali z wieloma czołowymi koncernami w swojej branży (K. Hownanian Poland, Gelamco, Mercedes-Benz Polska) oraz z wieloma deweloperami dla których przygotowywali i sprzedawali projekty deweloperskie (Egrib, Caelum Development, ECC Real Estate, Dr. Marcus International i inni).

Prezes Neo Villa Sp. z O.O. Waldemar Wojciechowski, wspiera firmę wieloletnim doświadczeniem zdobytym na rynku deweloperskim (Arch-Invest), podczas realizacji wielu własnych projektów, m/innymi: 

  • - Osiedle 7 domów jednorodzinnych w zabudowie czterolokalowej, 28 lokali mieszkalnych z garażami w Markach przy ulicy Bandurskiego. 
  • - Osiedle 3 domów jednorodzinnych z garażami w Markach przy ulicy Lisa-Kuli,
  • - Osiedle 24 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej oraz dwóch domów jednorodzinnych przy ul. Leśnej w Markach,

Neo Villa w styczniu 2017 roku oddała mieszkańcom klucze do mieszkań w miejskiej willi przy ul. Szaserów 9, wybudowanej i wykończonej w Wysokim standardzie. W Ścisłej kooperacji ze spółką Projekt 1 zakończyła również budowę nowoczesnego i kameralnego osiedla w Aninie przy ul. Węglarskiej oraz w Ząbkach przy ul. Dzikiej. Zapraszamy do obejrzenia tych inwestycji